Metóda RUŠ

 

 

RUŠ – Rýchla a Účinná zmena Skutočnosti

 

    Metóda RUŠ / Ruš čo ti vadí/ - - je jednoduchá,rýchla a praktická metóda s trvalými výsledkami. Je založená na starých princípoch a moderných poznatkoch. Tým, že rieši skutočné príčiny súčasných, aktuálnych problémov - rýchlo a úplne - je jedinečná. Zároveň je šetrná ku klientovi; pomocou tejto metódy sa úplne zbaví celej rady problémov behom relatívne veľmi krátkej doby. Autorom a učiteľom metódy je Karel Nejedlý  www.karelnejedly.cz

 

Čo všetko sa dá metódou RUŠ vyriešiť? 

 

    Akékoľvek psychické aj fyzické potiaže, akékoľvek fóbie - aj sociálne fóbie, strachy, obavy, úzkosti, ľútosť, smútky, depresie, zlosť, nenávist,  žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenia, pocit vyhorenia, strach zo smrti, sebavražedné sklony, anorexia , bulímia, alergie, bolesť hlavy aj migréna, traumy z rozvodu , rozchodu, traumy z úmrtia blízkého človeka aj milovaného zvieratka. 
 

K čomu metóda RUŠ vedie?

 

    Vedie k prežívaniu šťastného a naplneného života. K slobode.K hlbokému vnútornému kľudu. K bezprostrednednosti,k prežívaniu každého okamihu naplno. Vedie k harmonickým vzťahom- s okolím,so sebou,s vesmírom. Vedie ku šťastnejšiemu a spokojnému životu/vo všetkých oblastiach/ tým,že odstráni všetky negácie,ktoré nám spôsobujú nepríjemné pocity. Vedie k uvedomeniu si zodpovednosti za svoj vlastný život .Učí človeka vyznať sa vo svojich pocitoch,uvedomovať si ich a rozumieť sebe. Metóda RUŠ vedie k hlbšiemu pochopeniu súvislostí.